Grupa Św. O. Pio

22
gru

Informacja o nas

Nasza Grupa powstała w grudniu 2007 roku. Jej powstanie zainspirował ksiądz Piotr Żynda, który pragnął aby postać św.Ojca Pio była lepiej poznana a jej wezwanie do modlitwy zostało podjęte przez wiele osób.


Grupa spotyka się raz w miesiącu,każdego 23-go dnia miesiąca o godz.18.00
przychodzimy na wspólną Eucharystię podczas której jest krótkie rozważanie,a po mszy świętej bierzemy udział w Adoracji Najświętszego Sakramentu,odmawiamy 10-tek różańca.Msza święta jest sprawowana w różnych intencjach za wstawiennictwem św.Ojca Pio, a po mszy świętej jest możliwość oddania czci relikwiom św.Ojca Pio które które są w posiadaniu naszej parafii.

W dniu 23 października 2016 roku dokonano wyboru Zarządu Grupy Modlitwy Ojca Pio
1.ks.kan.Zbigniew Kulwikowski ojciec duchowny
2.Czesław Bresiński animator grupy
3.Sławomir Pionke zastępca animatora grupy
4.Aleksandra Serocka sekretarz grupy
5.Irena Bartlewska skarbnik grupy

Modlitwa – duchowa praktyka człowieka wiary – wymaga wytrwałości.Ojciec Pio nieustannie doskonaląc swój dialog z Bogiem,miał świadomość jego niedoskonałości. Pracując nad sobą w tej dziedzinie, pomagał również swym duchowym dzieciom w uświęcaniu ich własnej
codzienności poprzez modlitwę. Pragniemy aby nasza Grupa Modlitwy się rozrastała i jeżeli chcesz przeżywać swoją wiarę razem z innymi którzy tak jak Ty szukają Boga ,to ta Grupa jest właśnie dla Ciebie.

Tekst przygotował opracował Cz. Bresiński