Msze Niedzielne

Mar

Kochani Parafianie, Drodzy Wierni! Zwracam się z gorącą prośbą o zrozumienie nadzwyczajnych środków zapobiegawczych, które jesteśmy zobowiązani wprowadzić w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce. Nigdy nie przypuszczałem że będę zmuszony Was kochani o to prosić.

Liczba uczestników Mszy św i nabożeństw nie może przekraczać 50 osób, dlatego proszę o skorzystanie z dyspensy Księdza Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego i modlitwę w domach, biorąc udział w Mszy Św. transmitowanej w telewizji, radiu, czy internecie.

Do uczestnictwa w Mszach Św. w kościele zapraszam tylko te osoby, które zamówiły intencję mszalną i ich najbliższych, z zachowaniem obowiązujących rozporządzeń – zachowanie odpowiedniej odległości zajmowania miejsc w kościele, przyjmowanie Komunii św. na rękę.

Proszę o rodzinną modlitwę w intencji chorych i cierpiących oraz o ustanie epidemii.

Proszę także o wrażliwość na tych parafian, którzy być może potrzebują pomocy i wsparcia.         ks. Roman Rychert

Osoby, które wykazują jakiekolwiek z objawów: kaszel, katar, ból głowy, nudności, gorączka, trudności w oddychaniu prosimy o pozostanie w domach.

Niedzielna Msza Św Z Naszej Parafii zostanie transmitowana na Facebooku na stronie Naszej Parafii.